تجهیز بیمارستان امام خمینی شهریار توسط هیئت امنای صرفه جویی ارزی

9:18 - 28 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۱۳۴
تجهیز بیمارستان امام خمینی شهریار توسط هیئت امنای صرفه جویی ارزی
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار با بیان اینکه هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران نقش ارزنده‌ای در تجهیز به موقع این بیمارستان داشته است، گفت: با همراهی این نهاد تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز بیمارستان در طی ۶ ماه فراهم شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، علیرضا مرعشی با اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار، امروز همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود، گفت: این اقدام در راستای اهداف دولت مردمی مبنی بر عدالت در سلامت است.

سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار خاطرنشان کرد: هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با هماهنگی معاونت درمان وزارت بهداشت بسیاری از تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان را شامل بخش‌های NICU، اتاق‌های عمل، کلینیک ویژه، بخش دیالیز و سایر بخش‌ها را تامین کرده و نقش ارزنده‌ای در راه اندازی و افتتاح این بیمارستان دارد.

گفتنی است، اصلی‌ترین سیاست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت سیزدهم، اجرای برنامه عدالت و تعالی نظام سلامت و تلاش برای دسترسی آسان و ارزان مردم به خدمات سلامت به ویژه در نقاط کم برخوردار کشور است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *