کمک ۹۳۷ میلیارد ریالی هموطنان به مردم مظلوم غزه

13:16 - 27 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۰۱۸
دسته بندی: جامعه ، عمومی
کمک ۹۳۷ میلیارد ریالی هموطنان به مردم مظلوم غزه
رئیس سازمان داوطلبان گفت: در پایان چهلمین روز از پویش بشردوستی جمعیت هلال احمر، میزان کمک‌های نقدی هموطنان ایرانی به مردم مظلوم فلسطین به بیش از ۹۳۷ میلیارد ریال رسید.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی اظهار کرد: پویش "بشردوستی" با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع مردم مظلوم غزه از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی از ۱۷ مهرماه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

سلیمی تصریح کرد: از ابتدای اعلام فراخوان رسمی این پویش در تاریخ ۱۷ مهرماه تا روز جمعه ۲۶ آبان ماه، افزون بر ۹۳۷ میلیارد ریال از سوی مردم کشورمان به شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی واریز شده است.

وی همچنین به کمک ۲۶ میلیارد ریالی مردم نوع دوست کشورمان به زلزله‌زدگان ولایت هرات افغانستان در قالب پویش آفتاب مهربانی خبر داد و مجموع کمک‌های نقدی ایرانیان به غزه و افغانستان را طی ۴۰ روز اخیر افزون بر ۹۶۳ میلیارد ریال اعلام کرد.

رئیس سازمان داوطلبان یادآور شد: هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم مظلوم فلسطین را به شماره حساب۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *