ثبت ۲۳ هزار ماموریت برای اورژانس استان تهران در هفته گذشته

12:11 - 27 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۹۹۱
ثبت ۲۳ هزار ماموریت برای اورژانس  استان تهران در هفته گذشته
رئیس مرکز اورژانس استان تهران درباره حوادث هفته گذشته، گفت: طی این مدت در مجموعه ۲۳۰۰۲ مأموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران ثبت شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اورژانس استان تهران، محمداسماعیل توکلی رئیس مرکز اورژانس استان تهران در ارتباط با حوادث هفته گذشته (۱۹ الی ۲۶ آبان ماه) اظهارداشت: طی این مدت در مجموع ۲۳۰۰۲ مأموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها ۴۹۹۳ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۸۰۰۹ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

وی گفت: در این مدت ۴۹۲۷۱ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد متأسفانه ۱۹۲۵ تماس‌های مزاحم (۲۷ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) با این مرکز بوده است.

توکلی ادامه داد: از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۳۴۷۶ مورد حوادث ترافیکی (۷ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) و ۱۹۵۲۶ مورد حوادث غیرترافیکی (۲ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته) بوده است.

رئیس اورژانس استان تهران در ادامه افزود: طی هفته گذشته، اورژانس هوایی ۵ سورتی پرواز داشته که در پی آن ۶ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *