رئیس کل دادگستری هرمزگان از حوزه قضایی شهرستان بندرلنگه بازدید کرد

14:42 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۶۳۳
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری هرمزگان از حوزه قضایی شهرستان بندرلنگه بازدید کرد
رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه برنامه‌های حضور میدانی به منظور نظارت بر روند خدمت رسانی به مردم از حوزه قضایی بندرلنگه بازدید کرد.

خبرگزاری میزان-مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه برنامه‌های حضور میدانی به منظور نظارت بر روند خدمت رسانی به مردم ضمن بازرسی سرزده از دادگستری و دادسرای بندرلنگه با مسئولین، کارکنان و مراجعان این حوزه قضایی دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این بازدید با حضور در شعب و بخش‌های مختلف دادگستری و دادسرای بندرلنگه، دستورات لازم را به منظور ارتقاء کمی و کیفی عملکرد این حوزه قضایی صادر کرد.

قهرمانی تصریح کرد: با توجه به سیاست‌های قوه قضاییه، یکی از برنامه‌های راهبردی دادگستری کل استان هرمزگان، اقدام در جهت تسریع در دادرسی و کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها می‌باشد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین بر لزوم تسریع در روند رسیدگی قضایی و اجرای احکام و خودداری از موکول کردن صدور آرا به روز‌های پایانی ماه تأکید کرد.

وی در ادامه افزود: بهبود وضعیت خدمت رسانی و تسهیل مراجعات مردم به واحد‌های قضایی نیز به عنوان گامی مؤثر در جهت تحقق عدالت آسان و تکریم ارباب رجوع در زمره مهمترین اهداف و برنامه‌های دادگستری کل استان هرمزگان قرار دارد.

در جریان این بازدید که معاونین رئیس کل دادگستری استان هرمزگان نیز حضور داشتند، علیرضا جابر رئیس دادگستری بندرلنگه و سجاد حسین زاده دادستان این شهرستان، گزارشی از عملکرد، دستاورد‌ها و برنامه‌های های این حوزه قضایی ارائه کردند.

انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *