اصلاحیه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری طی هفته‌های آتی به شورا ارائه می‌شود

9:40 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۵۳۴
اصلاحیه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری طی هفته‌های آتی به شورا ارائه می‌شود
معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از ارائه اصلاحیه بودجه سال ۱۴۰۲ به شورای شهر در هفته‌های آتی خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، ناصر امانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درباره ارائه متمم بودجه از سوی شهرداری تهران به شورا، اظهار کرد: هنوز چیزی به شورا ارسال نشده و در صورت ارسال، ابتدا به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه خواهد شد و پس از رسیدگی در کمیسیون، برای بررسی به صحن شورا خواهد آمد.

مجید باقری معاون برنامه‌ریزی توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران نیز درباره این موضوع، گفت: احتمالاً متمم بودجه به شورا ارائه نشود و تصمیم بر این شده که اصلاحیه بودجه را به شورا ارائه دهیم.

وی همچنین تصریح کرد: اصلاحیه بودجه ۲ روز پیش جهت بررسی و اعلام نظر به شهردار تهران ارائه شده و پس از تأیید شهردار، زمان ارائه آن به صحن شورای شهر تهران جهت تصویب اعلام خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که «آیا اصلاحیه بودجه امسال تا پایان آذرماه ارائه خواهد شد؟»، خاطرنشان کرد: حتماً اصلاحیه در هفته‌های پیش رو آماده ارائه به صحن خواهد بود.

گفتنی است؛ بودجه امسال شهرداری تهران ۷۵ هزار و ۹۹۰ میلیارد تومان است که بر اساس آخرین گزارش خزانه‌دار شورا، در ۶ ماه ابتدایی سال ۳۴ هزار و ۸۲۹ میلیارد تومان برابر با ۹۰ درصد از بودجه مصوب ۶ ماهه محقق شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *