کمک نقدی ۸۱۲ میلیارد هم‌وطنان به مردم غزه

9:48 - 21 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۹۳۳
کمک نقدی ۸۱۲ میلیارد هم‌وطنان به مردم غزه
رئیس سازمان داوطلبان گفت: با ادامه اجرای پویش بشردوستی جمعیت هلال‌احمر، میزان کمک‌های نقدی هم‌وطنان ایرانی به مردم مظلوم فلسطین در پایان سی و سومین روز به بیش از ۸۱۲ میلیارد ریال رسید.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر؛ وحید سلیمی‌ گفت: پویش "بشردوستی" که باهدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع مردم غزه از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی از ۱۷ مهرماه آغاز شده است، به‌رغم گذشت ۳۳ روز همچنان کانون توجه و مورد اقبال و استقبال عموم هم‌وطنان است.

سلیمی ادامه داد: از ابتدای اعلام فراخوان رسمی این پویش در تاریخ ۱۷ مهرماه تا روز جمعه ۱۹ آبان‌ماه، افزون بر ۸۱۲ میلیارد ریال از سوی مردم کشورمان به شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی واریز شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‎احمر با اشاره به کمک ۲۶ میلیارد ریالی هم‎وطنان به زلزله‎‌زدگان ولایت هرات افغانستان، افزود: با احتساب کمک ۲۶ میلیارد ریالی به زلزله‌زدگان ولایت هرات افغانستان، مجموع کمک‌های نقدی مردم کشورمان به غزه و افغانستان در جریان دو پویش اخیر جمعیت هلال‌احمر تاکنون به ۸۳۸ میلیارد ریال رسیده است که البته فرایند جمع‌آوری مشارکت‌های مردمی‌به نفع زلزله‌زدگان افغانستان در تاریخ ۲۸ مهرماه به اتمام رسید.

وی گفت: هم‌وطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم فلسطین را به شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره‌حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *