اتخاذ رویکرد‌های جدید در جهت توسعه صنایع نساجی هلال

10:26 - 17 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۳۹۶
دسته بندی: جامعه ، عمومی
اتخاذ رویکرد‌های جدید در جهت توسعه صنایع نساجی هلال
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران در نشست با هیأت مدیره صنایع نساجی هلال از اتخاذ رویکرد‌های جدید در نساجی برای توسعه و پیشرفت این شرکت خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ نشست مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران با اعضای هیأت مدیره شرکت صنایع نساجی هلال ایران در هلدینگ برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر با تاکید بر اتخاذ رویکرد‌های جدید در فعالیت‌های صنایع نساجی هلال گفت: شرکت نساجی باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود نظیر منابع صندوق توسعه ملی در طرح‌های مشارکتی استفاده کند.

امید حاجتی در ادامه بیان کرد: هدف اصلی شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر و زیرمجموعه‌های آن، افزایش منابع پرداختی مورد تعهد به جمعیت، با بهره‌گیری از فرصت‌های متعدد موجود است.

وی با اشاره به اولویت‌های مورد نظر برای صنایع نساجی هلال و ضرورت اجرای آن‌ها مبتنی بر یک برنامه عملیاتی مشخص تصریح کرد: از عمده اولویت‌های مورد نظر برای توسعه و پیشرفت صنایع نساجی هلال استفاده از ظرفیت خالی در خط تولید، افزایش هرچه بیشتر سهم شرکت نساجی از بازار داخلی و خارجی، نوسازی خطوط تولید در مسیر انتقال واحد به شهرک صنعتی و همچنین مولدسازی و استفاده بهینه از مکان آزاد شده پس از انتقال شرکت است.

در ادامه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت صنایع نساجی هلال به تشریح اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی شرکت پرداخته و بر رفع موانع موجود برای قرار گرفتن در مسیر تولید و عرضه با کیفیت محصولات تاکید کردند.

همچنین مدیرعامل صنایع نساجی هلال بر ایجاد تنوع در محصولات و برون‌سپاری در قالب استفاده از ظرفیت تولیدی کارگاه‌های دیگر تاکید کرد.

در پایان این نشست بنا شد تا شرکت صنایع نساجی هلال با مدنظر قرار دادن اهداف و اولویت‌های مطرح شده، برنامه عملیاتی شامل اقدامات پیشنهادی، زمان‌بندی اجرا و نیازها؛ کمک‌های درخواستی مشخص از شرکت سرمایه‌گذاری را تدوین و ارائه کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *