دبیرکل سازمان اکوسای وارد تهران شد

12:24 - 25 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۶۸۵
دسته بندی: سیاست ، عمومی
دبیرکل سازمان اکوسای وارد تهران شد
دبیرکل سازمان اکوسای و رئیس دیوان محاسبات کشور پاکستان و هیأت همراه صبح امروز با استقبال مسئولان دیوان محاسبات کشورمان وارد تهران شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل دیوان محاسبات کشور، محمد اجمل گوندال که به منظور شرکت در بیست و هفتمین نشست هیات رییسه اکوسای به ایران سفر کرده، صبح امروز با استقبال دادخواه مشاور رئیس کل و قاسم پور دستیار رئیس سازمان اکوسای وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تهران شد.

قرار است دبیرکل سازمان اکوسای و رئیس دیوان محاسبات پاکستان با سیداحمدرضا دستغیب رئیس سازمان اکوسای و رییس کل دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران نیز دیدار و درباره برنامه‌های این سازمان با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنند.

بر اساس این گزارش، بیست و هفتمین نشست هیئت رئیسه اکوسای و بیست و دومین نشست کمیته آموزش اکوسای فردا چهارشنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲ مقارن با ۱۸ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی در تهران به میزبانی دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران با حضور اعضای هیئت رئیسه این سازمان از کشور‌های ایران، پاکستان، ترکیه، قرقیزستان و قزاقستان برگزار می‌شود.

از مهمترین اهداف برپایی نشست بیست و هفتم اکوسای در تهران می‌توان به «تدوین سند راهبردی سازمان اکوسای برای سال‌های ۲۰۲۲ الی ۲۰۲۷»، «برنامه ریزی به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی اکوسای» و «تبادل نظر پیرامون عملکرد اکوسای در مواجهه با مسائل پیش رو» اشاره کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *