جابه‌جایی رایگان بیش از ۸۰۰ هزار دانش‌آموز و دانشجو با مترو از آغاز سال تحصیلی

10:10 - 25 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۶۳۳
جابه‌جایی رایگان بیش از ۸۰۰ هزار دانش‌آموز و دانشجو با مترو از آغاز سال تحصیلی
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: از اول مهر ماه تا ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲ براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران ۸۴۲ هزار و ۳۵۳ دانش‌آموز و دانشجو با استفاده از مترو به صورت رایگان جابه‌جا شدند.

خبرگزاری میزان- به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه؛ مسعود درستی با اشاره به خدمات رسانی مترو تهران هم زمان با بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی از ابتدای مهر ماه گفت: در این مدت با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود در مترو تهران و حومه سعی کردیم بهترین سرویس دهی را به شهروندان و مسافران داشته باشیم.

وی تصریح کرد: از اول مهرماه تا ۲۳ مهر ماه طبق آمار در خط یک ۱۱۷ هزار و ۷۴ نفر، در خط دو ۲۱۲ هزار و ۶۵۳ نفر، در خط سه ۱۵۲ هزار و ۱۲۸ نفر، در خط چهار ۲۰۲ هزار و ۶۴۵ نفر، در خط پنج ۶۲ هزار و ۲۲۹ نفر، در خط شش ۶۹ هزار و ۲۸۱ نفر و در خط هفت ۲۶ هزار و ۳۴۳ دانش آموز و دانشجو به صورت رایگان با مترو جابه‌جا شدند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ادامه‌داد: بیشترین میزان جابه‌جایی رایگان دانش آموزان و دانشجویان با ۲۱۲ هزار و ۶۵۳ نفر در خط دو و کمترین آن در خط هفت متروی تهران و حومه به ثبت رسیده است.

درستی در پایان با اشاره به اینکه آمار سفر‌های روزانه با مترو تهران در نیمه اول مهر ماه نسبت به ماه‌های گذشته با افزایش همراه بود خاطرنشان کرد: شرکت بهره برداری مترو با تمامی امکانات آماده خدمات رسانی به شهروندان و مسافران است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *