بازدید نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه شهید کاظمی برای برگزاری مسابقات پرسپولیس

16:51 - 24 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۵۶۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازدید نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه شهید کاظمی برای برگزاری مسابقات پرسپولیس
مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور امروز (دوشنبه) همراه با مدیر امور ورزشی باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سهیل مهدی امروز(دوشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی، محل تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس، حضور پیدا کرد تا به اتفاق محمد امام‌وردی، نقی طالبی، مدیر حراست باشگاه و افسر امنیتی تیم و علی طاهرکیا مدیر مجموعه، بازدید از شرایط این ورزشگاه داشته باشد.

این حضور به منظور بررسی امکان برگزاری رقابت‌های رسمی پرسپولیس در چارچوب دیدار‌های لیگ برتر خلیج فارس و جام حذفی فوتبال کشور انجام شد.

در جریان این بازدید، نماینده سازمان لیگ، این ورزشگاه را به صورت کلی در سطح برگزاری چنین رقابت‌هایی ارزیابی کرد، ولی تاکید شد که برای این منظور باید نسبت به ایجاد بعضی اصلاحات، همچنین تجهیز بخش‌های مختلف و ایجاد بعضی تغییرات و زیرساخت‌ها اقدام شود.

وی همچنین اعلام داشت که این بازدید جدای از بررسی‌هایی است که شورای تامین استان باید برای ارزیابی امکان برگزاری مسابقات در ورزشگاه‌ها، انجام دهد.

سهیل مهدی بعد از بازدید از ورزشگاه شهید کاظمی و ذکر نکات مختلف برای فراهم آمدن استاندارد‌های مدنظر سازمان لیگ فوتبال، با حضور در ساختمان مرکزی باشگاه پرسپولیس با رضا درویش، مدیرعامل باشگاه، دیدار و گفت‌وگو داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *