دادستان شهرستان شهریار به مشکلات سه واحد تولیدی رسیدگی کرد

13:17 - 24 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۴۸۳
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستان شهرستان شهریار  به مشکلات سه واحد تولیدی رسیدگی کرد
مشکلات سه واحد تولیدی شرکت اکسیژن شبنم شهریار، شرکت پیشرو پلاست احدی جام و پلاستیک مهر با صدور دستورات لازم توسط دادستانی شهریار مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت.

خبرگزاری میزان - حمید عسگری پور اظهار کرد: با توجه به برنامه های عملیاتی ابلاغ شده از سوی رئیس کل دادگستری استان تهران در خصوص حمایت از تولید و واحدهای تولیدی، طی نشستی مشکلات سه شرکت اکسیژن شبنم شهریار، شرکت پیشرو پلاست احدی جام و پلاستیک مهر بررسی و دستورات لازم به دستگاه‌های مربوطه جهت حل مشکلات واحد‌های مذکور ارائه شد.

دادستان شهریارگفت:دادستانی با بررسی مشکلات واحد تولیدی که درزمینه تولید ظروف پلاستیک فعالیت داشت وکلیه پرسنل آن را بانوان سرپرست خانوار تشکیل می‌داد مشکلات این واحد تولیدی برطرف شد وعلاوه بر تثبیت اشتغال برای کارکنان فعلی ظرفیت ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر دیگر نیز فراهم شد.

عسگری پور از شرکت دانش بنیان وابسته به دانشگاه امیر کبیر و چند واحد تولیدی شهر فردوسیه بازدید کرد و با حل مشکلات شرکت کارتن سازی نو کارتن از تعطیلی و بیکاری ۹۰ نفر جلوگیری کرد.

وی از رسیدگی به مشکلات تولید کنندگان صنف تهیه و تولید ظروف یکبار مصرف در بابا سلمان شهریار با حضور میدانی خبر داد و افزود: این دادستانی برای جلوگیری از ایجاد هزینه‌های مازاد و غیر ضرور در قوه قضاییه و دولت اقدام به تعریف برنام‌های مدون جهت شناسایی و برخورد با مرتکبان قاچاق کالا و ارز نموده است که نتیجه اقدامات صورت پذیرفته مبنی بر کشف و ضبط کالای قاچاق طی شش ماه نخست سال ۱۴۰۲ شد و ۱۵ باند کشف و متلاشی شده است. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *