مشکلات واحد‌های تولیدی آذربایجان‌شرقی با حضور مسئولان قضایی بررسی شد

11:42 - 24 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۴۵۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
مشکلات واحد‌های تولیدی آذربایجان‌شرقی با حضور مسئولان قضایی بررسی شد
نشست ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری آذربایجان‌شرقی با حضور رئیس کل دادگستری استان برگزار و مشکلات چندین واحد تولیدی بررسی شد.

خبرگزاری میزان_ در جلسه ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی درخواست شرکت پاک‌آذر تدبیر درباره مسائل و مشکلات مطرح شده با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تبریز بررسی و دستورات لازم برای رفع مشکلات این شرکت با دستگاه مربوطه صادر شد.

در این جلسه همچنین موضوع نامه اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری کل استان مبنی بر اقدام مشابه در خصوص عدم رعایت حریم در زمان احداث کارخانه‌های فروخته شده واقع در شهرک‌های صنعتی استان نیز بررسی شد.

مشکل شرکت موتوژن در خصوص ترخیص مواد اولیه وارداتی و درخواست شرکت کاوه‌گستر ملکان مبنی بر اعطای مهلت از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی استان برای تکمیل و راه‌اندازی واحد تولیدی در شهرک صنعتی آخولا نیز در ادادمه این نشست بررسی و تصمیم‌های مقتضی اتخاذ شد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی در این جلسه ضمن تاکید بر کمک به رفع مشکلات واحد‌های تولیدی استان گفت: تعطیلی واحد‌های تولیدی افزایش بیکاری و به طبع آن افزایش میزان جرم را درپی دارد بنابراین تمامی دستگا‌های متولی و تاثیرگذار باید برای ادامه فعالیت و جلوگیری از تعطیلی مراکز تولید تلاش جدی و مستمر داشته باشند.  

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *