رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح: تحول در امر آموزش مطالبه اصلی و جدی سازمان است

14:55 - 22 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۱۵۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح: تحول در امر آموزش مطالبه اصلی و جدی سازمان است
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت: تحول در امر آموزش مطالبه اصلی و جدی سازمان است و شاکله اصلی کار به شمار می‌رود و در سایه آموزش صحیح و با کیفیت است که می‌توان از منابع انسانی درست بهره گرفت.

خبرگزاری میزان - در مراسمی با حضور رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و معاونان و مدیران کل این سازمان، مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش سازمان قضایی نیرو‌های مسلح معرفی شد.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در این مراسم با اشاره به پیروزی بزرگ محور مقاومت در مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: در سایه سار انقلاب اسلامی و دیدگاه بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، مردم فلسطین راه خودشان را پیدا کردند و در مقابل زورگویی‌ها این رژیم غاصب ایستادگی و مقاومت می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان افزود: امروز تنها راهی که در برابر این تفکر صهیونیست‌ها که خود را قوم برتر می‌دانند و ادعا می‌کنند که جان و مال و ناموس بقیه افراد باید در خدمت ما باشد، اقتدار و قدرت است و همان راهی است که قرآن کریم به امت اسلامی سفارش کرده است.

وی ادامه داد: اگر تا قبل از پیروزی انقلاب چیزی جز شکست در برابر زیاده خواهی این رژیم غاصب نصیب مسلمانان نمی‌شد، امروز محور مقاومت با الگو گیری از انقلاب اسلامی ایران با انجام عملیات طوفان الاقصی معادلات منطقه را به هم می‌ریزد و طی ۱۲ ساعت اولیه، رژیم کودک کش اسرائیل را مات و مبهوت می‌کند و حدود ۲۰۰ اسیر و ۱۰۰۰ نفر از صهیونیست‌ها کشته می‌شوند که در تاریخ بی سابقه بوده است.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در بخش دیگری از سخنان خویش با بیان اینکه تحول در امر آموزش مطالبه اصلی و جدی سازمان است، گفت: آموزش شاکله اصلی کار به شمار می‌رود و در سایه آموزش صحیح و با کیفیت است که می‌توان از منابع انسانی درست بهره گرفت و باید متناسب با پیشرفت علم و فناوری تحول ایجاد کرد.

وی با تأکید بر اثر گذاری امر آموزش در افزایش بهره وری گفت: صرف برگزاری دوره‌های متعدد و عدم برخورداری از نتیجه درست، نمی‌توانیم بگوییم آموزش داده ایم بلکه نتیجه بخش بودن و برگزاری با کیفیت دوره‌ها بسیار مهم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان در ادامه ضمن تقدیر از زحمات جابر محمدی، مدیر کل سابق دفتر آموزش و پژوهش سازمان و معرفی مجید کرمی به عنوان مدیر کل جدید دفتر آموزش و پژوهش سازمان، گفت: اقدامات ارزشمند و خوبی در این مدت کوتاه انجام شده است.

وی در ادامه این مراسم با معرفی محمد جعفر شهبازی به عنوان مدیر هسته گزینش سازمان بیان کرد: گزینش امر مهم و گلوگاه سازمان به شمار می‌رود که باید به درستی در انتخاب و گزینش نیرو‌ها دقت کنیم.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح با اشاره به حساسیت کار گزینش، گفت: افراد منتخب، با ایمان و متعهد باشند و خطوط قرمز نیز رعایت شود، اما به خاطر مسائل جزئی و سلیقه‌ای نمی‌توانیم یک نیروی مستعد و توانمند را رد کنیم.

همچنین رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در این مراسم بهزاد منصوری را به عنوان معاون مدیر کل پیشگیری از وقوع جرم و مرادی را به عنوان مسئول هیئت مذهبی حضرت امام رضا (ع) معرفی کرد و ارتقاء درجه عزت‌الله علیزاده معاون اول دادستان نظامی تهران به سمت امیر و سرتیپ دومی تبریک گفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *