مشارکت بیش از ۴۹ هزار نفر در ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری

13:32 - 22 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۱۳۱
مشارکت بیش از ۴۹ هزار نفر در ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری
رئیس هیئت نظارت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری با اشاره به بررسی اعتراضات کاندیدا‌های ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در هیئت‌های نظارت استانی و مرکزی، گفت: خوشبختانه در این دوره از انتخابات شاهد افزایش تعداد شرکت‌کنندگان بودیم که بیش از ۴۹ هزار نفر در این انتخابات، مشارکت کردند.

خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، علیرضا رحیم نیا با وبدا با بیان اینکه انتخابات سازمان نظام پرستاری با استقبال گسترده متقاضیان و پرشور برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه در این دوره از انتخابات شاهد افزایش تعداد شرکت‌کنندگان بودیم که بیش از ۴۹ هزار نفر در این انتخابات، مشارکت کردند.

وی افزود: برای هیئت مدیره نظام پرستاری ۱۵۹ شهرستان، ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و سه نفر نیز به عنوان علی البدل انتخاب شدند. در دوره قبل انتخابات سازمان نظام پرستاری، اعتبارنامه اعضای هیئت مدیره به هیئت‌های نظارت شهرستان‌ها تفویض شده بود که با اجماع هیئت نظارت مرکزی، مقرر شد اعتبارنامه افرادی که انتخابات شده‌اند توسط هیئت نظارت مرکزی، صادر شود که این کار در حال آماده‌سازی است و امیدواریم به زودی، اعتبارنامه‌های اعضا به دست آن‌ها برسد.

رحیم‌نیا با اشاره به بررسی اعتراضات کاندیداهای ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در هیئت‌های نظارت استانی و مرکزی، گفت: در دو شهر شاهد تغییراتی در انتخابات بودیم به گونه ای که در یک شهر، سهمیه هیئت علمی لحاظ نشده بود و در یک شهر دیگر به اشتباه به جای یک نفر، دو نفر هیئت علمی معرفی شده بود که یکی از آنها حذف شد.

گفتنی است ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری روز جمعه ۷ مهرماه در ۴۱۷ صندوق ثابت و ۲۳۸ صندوق سیار با مشارکت سه برابری شرکت کنندگان برگزار شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *