جلسه هم‌اندیشی معاونت پیشگیری از وقوع جرم با فرمانده نیروی انتظامی اردبیل برگزار شد

13:02 - 19 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۷۴۳
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
جلسه هم‌اندیشی معاونت پیشگیری از وقوع جرم با فرمانده نیروی انتظامی اردبیل برگزار شد
جلسه هم‌اندیشی با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل و جمعی از کارشناسان هر دو حوزه در دفتر فرماندهی انتظامی استان برگزار شد.

خبرگزاری میزان_ جهانگیر جوانمرد معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های نیروی انتظامی بر همکاری هر چه بیشتر بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تاکید و بیان کرد: رویکرد معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم مبتنی بر تعامل دوسویه با نیروی انتظامی و تمامی دستگاه‌هایی است که در مقوله پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش دارند.

وی افزود: بی شک در سایه این گفتمان صادقانه با رصد و شناسایی موانع و مشکلات افق روشنی در راستای کاهش ناهنجاری‌های فرهنگی و اخلاقی و کاهش آمار جرائم ترسیم می‌شود و این امر می‌تواند دستاورد عظیمی باشد که رضایتمندی عمومی را در سطح استان رقم بزند.

در ادامه این دیدار سردار جواد تقوی فرمانده انتظامی استان اردبیل نیز با ارائه گزارشی عملکرد پرسنل نیروی انتظامی و گشت‌های کلانتری را به منظور کنترل جرایم و آسیب‌های موجود در مناطق آسیب‌پذیر و حاشیه‌نشین مطلوب ارزیابی کرد و در جهت تقویت و بهبود همکاری همه‌جانبه بین نیروی انتظامی و معاونت اجتماعی و پیشگیری دادگستری قول مساعد داد.

وی اظهار امیدواری کرد با تلاش‌های شبانه‌روزی این دو مجموعه شاهد کاهش آمار جرایم در استان باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *