هزار و ۴۳۸ سند حدنگار واحد‌های تولیدی به شرکت شهرک‌های صنعتی قم تحویل داده شد

11:17 - 19 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۷۳۷
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
هزار و ۴۳۸ سند حدنگار واحد‌های تولیدی به شرکت شهرک‌های صنعتی قم تحویل داده شد
طی مراسمی با حضور رئیس سازمان ثبت هزار و ۴۳۸ سند حدنگاری مربوط به شهرک‌های صنعتی استان قم تحویل داده شد.

خبرگزاری میزان - طی مراسمی با حضور حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین علی مظفری رئیس کل دادگستری دادگستری و جوانی مدیرکل ثبت استان، هزار و ۴۳۸ سند حدنگاری مربوط به شهرک‌های صنعتی استان قم تحویل داده شد.

در این مراسم که همزمان با سالروز ورود حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) به قم برگزار شد، اسناد مالکیت شهرک‌های صنعتی شکوهیه و ثامن که طی اقدام جهادی ثبت استان در راستای حمایت از تولید و ظرف مدت دو ماه و برای مساحتی بالغ بر ۵۱۹ هکتار صادر شده است به شرکت شهرک‌های صنعتی به نمایندگی از صنایع مستقر در این شهرک‌ها تحویل داده شد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این مراسم با بیان اینکه ثبت استان قم در اکثر حوزه‌های ثبتی جزء سه استان برتر کشور می‌باشد گفت: تثبیت مالکیت و صدور اسناد حدنگاری صنایع، تولیدی‌ها و شهرک‌های صنعتی از برنامه‌های جدی سازمان ثبت برای تحقق شعار سال است و از ابتدای سال تاکنون با جدیت ادامه دارد چرا که بسیاری از دغدغه‌های تولیدکنندگان جهت دریافت تسهیلات و توسعه فعالیت‌هایشان با دریافت سند و استفاده از آن به عنوان وثیقه بانکی مرتفع خواهد شد.

بابایی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم تا ۶ ماه آینده تمام واحد‌های صنعتی بدون معارض را سنددار کنیم و با حمایت دادگستری استان قم نیز در پایان سال جشن اتمام صدور اسناد واحد‌های صنعتی استان برگزار گردد.

 رئیس سازمان ثبت همچنین با همراهی رئیس کل دادگستری استان قم از شهرک صنعتی شکوهیه و کارخانه وایا باتری واقع در این شهرک صنعتی بازدید و در گفت‌وگو با صاحبان صنایع در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *