تشکیل تیم ویژه برای بررسی موضوع فوت ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد

10:30 - 19 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۷۱۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
تشکیل تیم ویژه برای بررسی موضوع فوت ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد
دادستان شهرکرد از تشکیل تیم ویژه برای بررسی موضوع فوت ۶ نوزاد در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان هاجر شهرکرد خبر داد.

خبرگزاری میزان - سیدنصرالدین صالحی دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد در پی فوت چند نوزاد در بیمارستان هاجر گفت: بلافاصله تیم ویژه ای از سوی دادستانی شهرکرد تشکیل و در بیمارستان حضور پیدا کردند و با بررسی همه جانبه موضوع مشخص شد ۶ نوزاد در بخش NICU (بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان) بیمارستان طی ۱۰ روز فوت شدند.

وی افزود: پس از این موضوع مدیریت بیمارستان کار انتقال بخش NICU به بخش دیگر انجام شده است و درحال حاضر وضعیت بخش طبیعی است.

صالحی ادامه داد: در راستای تعیین علت تامه موضوع با استفاده از کارشناسان پزشکی قانونی درحال تکمیل تحقیقات توسط بازپرس ویژه هستیم و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان نیز احضار شدند وتوضیحاتشان اخذ شده است و  پس از مشخص شدن علت یا قصور احتمالی مسئولان مربوطه متعاقبا مراتب به محضرعموم خواهد رسید.

دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد از رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی درخواست کرد اخبار را از مبادی رسمی اخذ کنند و بر شایعات دامن نزنند که در این راستا مدعی العموم وظیفه دارد با برهم زنندگان امنیت روانی مردم طبق قانون برخورد کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *