سردار نجات: حضور به‌موقع پلیس در ناامنی‌ها، توطئه دشمنان را خنثی کرد

11:38 - 17 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۳۷۷
سردار نجات: حضور به‌موقع پلیس در ناامنی‌ها، توطئه دشمنان را خنثی کرد
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران با اشاره به نقش مهم پلیس در برقراری نظم و امنیت شهر تهران، گفت: حضور به‌موقع و موثر پلیس در ناامنی‌های اخیر توانست توطئه دشمنان را خنثی کند.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه خبری پلیس، صبح امروز دوشنبه، ۱۷ مهر ۱۴۰۲ سردار نجات، جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران، ضمن حضور در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های انتظامی تهران بزرگ، فرارسیدن هفته انتظامی را گرامیداشت و گفت: وجود امنیت از مرز‌ها تا کوچه کوچه‌های شهر‌های بزرگ، مرهون تلاش‌های شبانه روزی پلیس و همکاری بسیج با نیرو‌های انتظامی است.

این مقام انتظامی، با اشاره به این که سلامت و امنیت، نعمت‌هایی پنهان هستند که تا مورد تهدید قرار نگیرند، قدرشان دانسته نمی‌شود، اظهار داشت: امنیت همچون هوایی پاک است که تا زمانی که مورد تهدید قرار نگیرد کسی قدر آن را نمی‌داند و حضور پلیس در شرایط بحرانی می‌تواند این تهدید‌ها را خنثی کرده و نقشه دشمنان امنیت و آرامش شهروندان را نقش بر آب کند.

وی تصریح کرد: دشمن در تلاش است تا ناامنی را ایجاد کند، اما پلیس، سپاه نیرو‌های بسیج و ارتش اجازه هیچگونه اقدامی را به آن‌ها نمی‌دهند.

سردار نجات، هماهنگی میان یگان‌های انتظامی و بسیج، در برقراری امنیت در شهر‌ها را مثال زدنی خواند و گفت: همکاری میان این نهاد‌ها در برقراری نظم و امنیت شهروندان بسیار عالی و مورد تمجید است و هرگاه پلیس نیازمند به همکاری بسیج باشد، در کنار آن‌ها خواهیم بود.

وی در پایان، از مقام شامخ، شهدای امنیت که با جان خود امنیت شهروندان را تامین می‌کنند، ادای احترام کرد و بیان داشت: استقلال این مرز و بوم مدیون تلاش‌های شبانه روزی پلیس و شهدای جان برکف این کشور و صبوری خانواده‌های آنان است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *