مشکلات ۸ واحد تولیدی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران بررسی شد

8:57 - 17 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۳۲۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
مشکلات ۸ واحد تولیدی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران بررسی شد
در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران، مشکلات هشت واحد تولیدی استان مورد رسیدگی قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشکلات این شرکت‌ها صادر شد. 

خبرگزاری میزان_ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری اظهار کرد: با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید و در چارچوب سیاست‌های ابلاغی قوه قضاییه، باید ضمن کمک به فعالیت شرکت‌های تولیدی، از تعطیلی واحد‌های صنعتی و تولیدی در چارچوب قانون جلوگیری شود.

رئیس کل دادگستری مازندران، ستاد اقتصاد مقاومتی را از جمله مهمترین ستاد‌های فعال در دادگستری‌ها استان عنوان کرد و افزود: همه بخش‌ها تکلیف دارند طبق دستورالعمل ابلاغی قوه قضاییه با سرعت، دقت و با نگاه حل مشکلات شرکت‌های تولیدی به وظایف خود عمل کرده و مشکلات این واحد‌ها را مورد رسیدگی قرار دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری همچنین در این جلسه به روسای دادگستری و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان دستور داد ضمن بازدید مرتب و توجه ویژه به واحد‌های تولیدی و صنعتی، مشکلات آن‌ها را در راستای حمایت از تولید مورد توجه و بررسی قرار دهند.

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران با حضور رئیس کل دادگستری استان، اعضای ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران و مدیران شرکت‌های تولیدی استان برگزار شد و طی آن مشکلات واحد‌های صنعتی افشان شیر، کیک و کلوچه کاوه، پوشاک خرقه آمل، نستله واترز ایرانیان، کاسپین آبی رفاه، خزر شیر کامیاب، آرد سازی زهره بناب و هایپر ابریشم مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *