بازی‌های آسیایی

طباطبایی: کاراته در هانگژو ظرفیت بالاتری داشت + فیلم

8:42 - 16 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۱۳۹
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
طباطبایی: کاراته در هانگژو ظرفیت بالاتری داشت + فیلم
رئیس فدراسیون کاراته گفت: در این دوره از بازی‌های آسیایی، کاراته سه مدال گرفت که می‌توانست ظرفیت بالاتری داشته باشد.

خبرگزاری میزان - سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته درباره بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: واقعا سطح مسابقات بالا بود. مخصوصا با تغییرات جغرافیایی که در کاراته آسیا و جهان ایجاد شده است و همچنین سرمایه گذاری‌های صورت گرفته، سطح فنی کشور‌ها بیشتر شده و قدرت‌های جدیدی شکل گرفته است.

وی افزود: ما در این رویداد‌ها یک مدال طلا  که خیلی ارزشمند بود گرفتیم و دختران نیز دو مدال برنز کسب کردند که حق هر دو نفرشان رفتن به فینال بود. چند نفر از بچه‌های ما هم شرایط‌شان خوب نبود و نتوانستند مدال‌آوری کنند که باید بعد از بازگشت به تهران دلایل آن را با حضور کادرفنی و کارشناسان بررسی کنیم.

طباطبایی اضافه کرد: با توجه شرایط این دوره بازی‌های آسیایی، کاروان کاراته سه مدال آورد که ارزشمند بود، اما خیلی خوب نبودیم و ظرفیت بالاتری داشتیم با این حال شخصا از عملکرد بچه‌ها ناراضی نیستم.

رئیس فدراسیون کاراته افرود: از اینکه مدال‌های کاراته به کاروان شهید حججی کمک کرد خوشحال هستیم.

طباطبائی درباره جلسه اخیر وزیر ورزش کشورمان با رئیس فدراسیون جهانی کاراته گفت: نشستی با حضور  وزیر و اسپینوس و مقامات کاراته آسیا برگزار شد. رئیس فدراسیون جهانی همیشه کاراته ایران را مورد حمایت قرار داده و اینبار هم اشاره کردند که کاراته ایران از قدرت‌های جهان است. کیومرث هاشمی هم حمایت خود را از کاراته همواره اعلام کرده اند و امیدوارم نشست اخیر ایشان با رئیس فدراسیون جهانی منشا خیر باشد.

طباطبایی: کاراته در هانگژو ظرفیت بالاتری داشت

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *