چمران: پروژه «شهید بروجردی» پس از سال‌ها دوباره با جدیت به جریان افتاد

14:20 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۰۱۸
چمران: پروژه «شهید بروجردی» پس از سال‌ها دوباره با جدیت به جریان افتاد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بزرگراه شهید بروجردی و بزرگراه یادگار امام سال‌های سال متوقف شده بود که در این دوره شهرداری با جدیت کار آن را دنبال کرد و این بزرگراه به اتمام رسید.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، مهدی چمران در آئین بهره‌برداری از بزرگراه شهید بروجردی در قالب هفتاد و پنجمین پویش افتخار و امید گفت: باید ابتدا به نام این بزرگراه که به نام «شهید بروجردی» است اشاره کنم. دختر این شهید در این مراسم حضور دارند و به واسطه ارتباط و آشنایی من با شهید بروجردی به دلیل بچه محل بودن باید به این نکته اشاره کنم که شهید بروجردی فقط یک فرمانده نظامی نبود و پای کار اقدامات فرهنگی هم بود و به همین دلیل در دل مردم کردستان جای باز کرد و در حقیقت یک فرمانده فرهنگی نیز بود.

وی ادامه داد: مسیر شمالی – جنوبی در غرب تهران با اتصال این بزرگراه به یادگار امام کامل خواهد شد. قطعا پروژه‌هایی که آغاز شده و در حال اتمام است، فرصت خوبی است و خدمت‌گزاری شورا و شهرداری به مردم تهران را فراهم می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: این بزرگراه و بزرگراه یادگار امام سال‌های سال متوقف شده بود که در این دوره شهرداری با جدیت کار آن را دنبال کرد و این بزرگراه به اتمام رسید. امیدواریم بزرگراه شهید بروجردی در فاز دوم نیز با توجه به وعده شهردار تهران در ۲۲ بهمن امسال به بهره‌برداری برسد.

به گفته رئیس شورای شهر تهران، بی تردید هر چه این مسیر‌ها زودتر به بهره‌برداری برسد ترافیک روان‌تری در تهران خواهیم داشت. البته اگر خودرو‌های کمتری وارد چرخه حمل نقل شهر تهران شود که متاسفانه این کار انجام نمی‌شود، اما ما وظیفه خود یعنی ساخت بزرگراه‌ها و تکمیل شبکه حمل و نقل عمومی را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *