سارقی با ۳۰۰ فقره سرقت در پایتخت دستگیر شد

12:47 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۹۸۵
سارقی با ۳۰۰ فقره سرقت در پایتخت دستگیر شد
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو خبر داد و گفت: در تحقیقات صورت گرفته از این سارق وی به بیش از ۳۰۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهر تهران اعتراف کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار علی ولی‌پور گودرزی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های سریالی محتویات داخل خودرو و دریافت شکایت مال باختگان، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان این پایگاه ابتدا با تحقیقات میدانی دریافتند؛ فردی به صورت انفرادی در جنوب شرقی استان تهران، شبانه به صورت انفرادی به شیوه و شگرد مخصوص درب خودرو‌ها را باز نموده و محتویات باارزش داخل آن را به سرقت می‌برده است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی نیز با استفاده از منابع اطلاعاتی و روش‌های میدانی هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و وی را در جنوب شرقی استان تهران دستگیر و به پایگاه هفتم پلیس انتقال دادند.

سردار ولی‌پور گودرزی در ادامه با بیان اینکه متهم با وجود شواهد و مستندات موجود صراحتا به ارتکاب جرم خود معترف شد، عنوان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به بزه ارتکابی اعتراف کرد و در ادامه نیز به ۳۰۰ فقره سرقت با همین شیوه و شگرد اقرار داشت.

وی افزود: تاکنون ۵۰ تن از مال باختگان شناسایی و تحقیقات تکمیلی برای کشف اموال مسروقه از سوی کاراگاهان ادامه دارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *