بیانیه وزارت دفاع به مناسبت گرامیداشت هفته انتظامی؛

تلاش امپراطوری رسانه‌ای استکبار برای تضعیف فرماندهی انتظامی

12:16 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۹۷۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
تلاش امپراطوری رسانه‌ای استکبار برای تضعیف فرماندهی انتظامی
وزارت دفاع بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت هفته انتظامی منتشر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، بیانیه وزارت دفاع به مناسبت گرامیداشت هفته انتظامی: آغاز هفته انتظامی نمادی است برای گرامیداشت تلاش‌ها و یادآوری فداکاری و زحمات رادمردانی که با تعهد به آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اصیل اسلامی با نثار خون خود امنیت و آرامش را برای این سرزمین به ارمغان آورده و آسایش و شادکامی را برای شهروندان در جای جای میهن اسلامی‌مان، ایران عزیز فراهم کنند.

این مجموعه ولایت مدار با تقدیم نخستین شهدای جنگ تحمیلی توسط ژاندارمی و ایستادگی و مقاومت اولیه در برابر دشمن بعثی کارنامه‌ای پرافتخار از خود برجای گذاشته است و در سنگر مقابله با اشرار، مبارزه با مواد مخدر و حراست از کیان، مال وناموس مردم در شهر‌ها و روستا‌ها با تلاش مجاهدانه و بی‌دریغ خوش درخشید.

پس از دفاع مقدس نیروی انتظامی همچون دیگر نیرو‌های مسلح برای برقراری امنیت در تمام پهنه کشور حضوری مقتدر، مردمی و دلسوزانه داشته است بطوریکه ثمره آن همه ایثار و از خودگذشتگی، ایجاد فضایی پاپدار و مناسب برای فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در هیاهوی محیط پرالتهاب برخی از همسایگان کشورمان است.

بدون تردید امنیت و آسایش ایران امروز مدیون خون شهدای گرانقدر، بویژه بیش از ۱۳ هزار شهید انتظامی در طول ۴دهه است و بر همین اساس ملت بزرگ ایران اسلامی هرگز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان این عرصه را در به رغم هجمه‌های ناجوانمردانه رسانه‌ای نظام استکباری به فراموشی نخواهند سپرد و به حافظان امنیت سرزمین خود احترام می‌گذارند و قدردان زحمات آنان هستند.

در حالی که فرماندهی انتظامی در نظم نوین و ساختار جدید نیرو‌های خود برای امنیت میهن اسلامی‌مان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، امپراطوری رسانه‌ای استکبار برای تضعیف این سازمان مقتدر و ارزشمند و عقب راندن آن از برخورد با مخلان نظم و امنیت دسیسه می‌کند.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ضمن احترام به مقام شامخ شهدای امنیت انتظامی، پشتیبانی و حمایت بی‌دریغ از یگان‌های انتظامی در بخش‌های مختلف درون شهری و مرزی اعلام می‌دارد: این سازمان به عنوان پشتیبان نیرو‌های مسلح کشور تلاش می‌کند فرماندهی انتظامی را در راستای برقراری هر چه بیشتر امنیت ملت عزیزمان، به مدرن‌ترین و به روزترین ادوات هوشمند، تجهیز نماید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *