رئیس حوزه قضایی مهردشت معرفی شد

10:29 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۹۴۰
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس حوزه قضایی مهردشت معرفی شد
 در مراسمی با حضور معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان اصفهان، محمد سلیمانی به‌عنوان رئیس حوزه قضایی مهردشت معرفی شد.

 خبرگزاری میزان- محمد حسین آقایی در آیین معارفه رئیس حوزه قضایی مهردشت گفت: در دوران جنگ تحمیلی به‌واسطه رهبری امام راحل و مجاهدت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان اسلام، نقشه دشمنان نقش برآب شد و امروز ما در آرامشی به سر می‌بریم که افرادی برای برقراری آن از جان و سلامتی خود گذشتند. 

وی خاطرنشان کرد: اگر مسئولیتی که امروز به امانت به ما سپرده شده را درست به مقصد نرسانیم، قطعا باید پاسخگو باشیم و اولین وظیفه ما در این شرایط خدمت درست و صادقانه به مردم است.

آقایی در بخش دیگری از سخنانش افزود: قوه قضاییه به عنوان یک نهاد مستقل در اجرای منویات رهبری در گام دوم انقلاب با به‌کارگیری ظرفیت‌های موجود سازمانی و نخبگانی نسبت به تدوین و اجرای سند تحول و تعالی، اقدام می‌کند. 

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان اصفهان تصریح کرد: تقویت کادر قضایی و اداری، توسعه فضا‌های فیزیکی و تشکیلات قضایی، هوشمند سازی ارائه خدمات، تامین آزادی‌های مشروع، توسعه داوری و میانجی‌گری، جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز اراضی از اهداف سند تحول و تعالی قوه قضاییه است که در استان نیز تلاش‌های قابل توجهی در راستای عملیاتی کردن این سند انجام شده است.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اصفهان در ادامه گفت: در همین راستا در حوزه تأمین نیروی انسانی اعم از کادر اداری و قضایی افزایش ظرفیت پذیرش آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه در استان از ۳۵۰ به ۷۷۰ نفر و برگزاری دوره‌های کارآموزی اختصاصی برای ۱۱۰ نفر از پذیرفته شدگان دوره کارآموزی قضاوت از جمله اقدامات خوبی است که بخشی از این نیرو‌ها تا امروز جذب و شروع به کار کرده‌اند.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به عملکرد حوزه قضایی مهردشت بیان کرد: خوشبختانه با همت کارکنان حوزه قضایی مهردشت، دادگاه در کاهش ورودی، دادرسی الکترونیک عملکرد درخشانی داشته است که ثمره کار جهادی پرسنل و قضات است.

 در پایان این مراسم، محمد سلیمانی به‌عنوان رئیس حوزه قضایی مهردشت معرفی شد و از زحمات عبدالرسول شریفی تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *