۱۶ مرکز معاینه فنی تهران در روز ۱۱ مهر فعال هستند

۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷:۳۳
کد خبر: ۴۷۳۷۱۹۶
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
۱۶ مرکز معاینه فنی تهران در روز ۱۱ مهر فعال هستند
مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت شانزده مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی ۱۱ مهرماه در پایتخت خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی، شادی مالکی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز سه شنبه ۱۱ مهرماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد‌های سیار دادمان، شریعتی، نوبنیاد، اوشان (شماره ۱۰ و ۱۴)، اتحاد، یاس فاطمی و گیلان (شماره ۸ و ۱۳) از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی مهرماه گفت: باتوجه به آغاز سال تحصیلی جدید که با افزایش حجم ترافیک در شهر روبرو هستیم و ممکن است به ویژه والدین برای انجام معاینه فنی خودروی خود در روز‌های فعالیت مدارس فرصت کافی نداشته باشند لذا این مجموعه نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام نموده است.

گفتنی است در روز‌های تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاص نمایند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *