رئیس کل دادگستری لرستان از زندان الیگودرز بازدید کرد

۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۸:۳۴
کد خبر: ۴۷۳۷۰۷۲
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری لرستان از زندان الیگودرز بازدید کرد
رئیس کل دادگستری استان لرستان به همراه جمعی ار مسئولان قضایی استان از زندان الیگودرز بازدید و ضمن دیدار چهره به چهره به زندانیان و استماع مشکلات آن‌ها دستورات لازم را در راستای رفع این مشکلات صادر کرد.

خبرگزاری میزان_ سعید شهواری رئیس کل دادگستری استان لرستان با تاکید بر اینکه در زندان باید شرایطی فراهم شود تا در عین تحمل حبس اصلاح و باز‌پروری و باز‌سازی زندانی به دقت مورد توجه و اجرا قرار گیرد عنوان کرد: یکی از اهداف مهم حبس اصلاح و  باز پروری زندانیان است که همواره باید مورد توجه مسئولان قضایی قرار گیرد.

وی ضمن تاکید بر حضور مستمر رئیس دادگستری، دادستان و قضات شهرستان الیگودرز در زندان و استماع مشکلات و درخواست‌های زندانیان و رسیدگی به آن‌ها گفت: با توجه به وضعیت زندان الیگودرز موضوع به صورت دقیق و تخصصی کارشناسی شده و در صورت فراهم بودن شرایط به صورت موقت زندانیان الیگودرز به زندان شهرستان درود منتقل می‌شوند.

رئیس کل دادگستری استان در این سفر از زندان جدید در حال ساخت شهرستان الیگودرز بازدید وتصریح کرد: با توجه به اینکه انتقال زندان‌ها به خارج از محدوده شهری خواسته قوه قضاییه و مطالبه عمومی مردم است ضرورت دارد پیگیری لازم در راستای تکمیل هر چه سریعتر زندان جدید و انتقال زندان به خارج از شهر به سرعت انجام شود.

گفتنی است در این بازدید به مناسبت میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و به دستور رئیس کل دادگستری استان به زندانیان واجد شرایط مرخصی ده روزه اعطا شد.

همچنین در بازدید بعمل آمده زمینه آزادی ۵ نفر از زندانیان توسط رئیس کل دادگستری استان فراهم و این افراد از زندان آزاد شدند.

انتهای پیام/

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *