گفت‌وگو|

۶۰ هزار متر از حریم رودخانه اناربار گلپایگان آزادسازی شد

۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹:۵۶
کد خبر: ۴۷۳۷۰۶۷
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
۶۰ هزار متر از حریم رودخانه اناربار گلپایگان آزادسازی شد
رییس کل دادگستری اصفهان گفت: ۶۰ هزار متر از زمین‌های حریم و بستر رودخانه اناربار از توابع شهرستان گلپایگان که به شکل غیر قانونی تصرف شده بود با دستور دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان آزادسازی شد.

 حجت‌الاسلام و المسلمین جعفری در گفت‌وگو با میزان، اظهار کرد: در نتیجه بررسی‌های به عمل آمده و نیز اطلاعات و گزارشات واصله در خصوص تصرف غیر قانونی بخش گسترده‌ای از زمین‌های حریم و بستر رودخانه اناربار شهرستان گلپایگان توسط برخی افراد از طریق احداث اتاقک، فنس‌کشی مراتب در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات مقدماتی و سیر مراحل قانونی و با عنایت به مصوبات شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و درخواست‌های مردمی دستور تخریب تمام این مستحدثات صادر و عملیات آزادسازی در ۶۰ هزار متر از اراضی حریم و بستر رودخانه انجام شد.

رییس کل دادگستری اصفهان با هشدار به افرادی که اقدام به تجاوز به اراضی ملی می‌کنند، تاکید کرد: دستگاه قضایی همواره با رصد مداوم بر اقدامات خلاف قانون توسط برخی اشخاص، چنانچه با مسائل مشابه روبرو شود برخورد قانونی و قاطع را در دستور کار قرار خواهد داد.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *