بازی‌های آسیایی هانگژو

اوجاقی: هیچ وقت قول نمی‌دهیم، اما انتظار بهترین‌ها را از ووشو داریم

۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۸:۱۸
کد خبر: ۴۷۳۶۲۷۹
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
اوجاقی: هیچ وقت قول نمی‌دهیم، اما انتظار بهترین‌ها را از ووشو داریم
سرمربی تیم ملی ساندا گفت: هیچ وقت قول نمی‌دهیم، اما همیشه انتظار بالاترین‌ها را داریم، چون همیشه به بهترین‌ها فکر می‌کنیم.

خبرگزاری میزانامیر اوجاقی، سرمربی تیم ملی ساندای مردان درباره عملکرد ووشوکاران کشورمان در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: خوشبختانه امروز روز خوبی بود. امیدوارم فردا و پس فردا هم بتوانیم بدرخشیم.

وی ادامه داد: هر ۴ نماینده کشورمان به مدال رسیدند، اما امیدوارم فردا و پس فردا هم به این روند ادامه دهند و به مدال طلا برسند.

سرمربی تیم ملی ساندای مردان تصریح کرد: تمرینات خوبی داشتیم، اردو‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها را به خوبی از نظر ذهنی و بدنی آماده کردیم و شرایط ایده‌آلی داشتند. به غیر از محمدسیفی، سلیمی و پناهی مدال بازی‌های آسیایی را نداشتند که باعث ایجاد هیجان شدن بود. ساندا رشته سختی است، اما باید این هیجانات را کنترل کنیم تا به موفقیت برسیم.

قبل از مسابقات پیش‌بینی برای تعداد و رنگ مدال‌های ساندا نکردید، اما امروز که ۴ نماینده ما در نیمه‌نهایی حضور دارند چه پیش‌بینی برای کسب مدال طلا می‌کنید؟ اوجاقی در پاسخ به این سوال گفت: تصمیم نداشتیم تا پایان مسابقات صحبت کنیم، چون ممکن است تمرکزمان به هم بریزد؛ هیچ وقت قول نمی‌دهیم، اما همیشه انتظار بالاترین‌ها را داریم، چون به گونه‌ای کار می‌کنیم که همیشه به بهترین‌ها فکر می‌کنیم و امیدواریم فردا این بهترین‌ها برای بچه‌ها رقم بخورد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *