ایستگاه «میدان کتاب» تا هفته سوم مهرماه افتتاح می‌شود

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۴:۴۷
کد خبر: ۴۷۳۵۷۰۸
ایستگاه «میدان کتاب» تا هفته سوم مهرماه افتتاح می‌شود
شهردار تهران به همراه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، شهردار منطقه ۲ و دست‌اندرکاران احداث ایستگاه‌های باقیمانده خط ۷ مترو، از آخرین وضعیت آماده‌سازی ایستگاه میدان کتاب بازدید به عمل آوردند.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر؛ شهردار تهران به اتفاق معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، شهردار منطقه ۲ و دست‌اندرکاران احداث ایستگاه‌های باقیمانده خط ۷ مترو، از آخرین وضعیت آماده‌سازی ایستگاه «میدان کتاب» بازدید به عمل آوردند؛ این ایستگاه، آخرین ایستگاه از بخش منتهی‌الیه شمال غربی خط ۷ به حساب می‌آید که طی هفته‌های آینده افتتاح خواهد شد.

خط ۷ مترو تهران به طول ۲۷ کیلومتر، شامل ۲۲ ایستگاه می‌باشد که ۲۰ ایستگاه آن در حال بهره‌برداری بوده و دو ایستگاه «میدان کتاب» و «ورزشگاه تختی»، در حال تکمیل هستند.

در جریان بازدید شهردار تهران از ایستگاه میدان کتاب، ضمن تشریح نوع معماری خاص این ایستگاه و نوآوری‌های صورت گرفته در نوع مصالح به کار رفته در روند ساخت آن، زمان حدودی افتتاح ایستگاه، هفته سوم مهرماه امسال بیان شد.

گفتنی است ایستگاه میدان کتاب به دلیل بافت محیط پیرامونی و اماکن عمومی که در محدوده استقرار ایستگاه قرار دارند، به یکی از پرترددترین و پرمسافرترین ایستگاه‌های خط ۷ تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *