تمهیدات شهرداری تهران برای سرویس مدرسه توان‌یابان

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۸:۵۳
کد خبر: ۴۷۳۵۶۷۳
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
تمهیدات شهرداری تهران برای سرویس مدرسه توان‌یابان
معاون شهردار تهران گفت: از یک ماه پیش، خانواده‌ها و مدیران حوزه‌های مختلف برای شروع سال تحصیلی تلاش‌های خود را آغاز کردند و این نشان می‌دهد که مهرماه و تحصیل چقدر برای کشور اهمیت دارد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، به مناسبت فرارسیدن مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید، آیین بازگشایی مدارس، صبح امروز (اول مهرماه ۱۴۰۲) با حضور محمد امین توکلی‌زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲، مهدی امیری مدیرکل آموزش‌های شهروندی، حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران و جمعی از مدیران آموزش و پرورش در مدرسه استثنایی دخترانه توانخواهان، واقع در منطقه ۲ برگزار شد.

محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این آیین اظهار کرد: از یک ماه پیش، خانواده‌ها و مدیران حوزه‌های مختلف برای شروع سال تحصیلی تلاش‌های خود را آغاز کردند و این نشان می‌دهد که مهرماه و تحصیل چقدر برای کشور اهمیت دارد. در این زمینه با تدبیری که شهردار تهران اتخاذ کردند در ۱۵ روز اول مهر اتوبوس و مترو برای دانش آموزان رایگان اعلام شد و اقداماتی برای رنگ آمیزی و بهسازی فضای سبز مدارس انجام شد.

وی افزود: قرار بود برای امسال بحث رفت و آمد و سرویس مدرسه توان‌یابان را در دستور کار قرار دهیم که تا جایی که اطلاع دارم، در شهرداری قراداد آن با شرکت مدنظر منعقدشده و امسال مشکلات شما در حوزه حمل و نقل برطرف خواهد شد و شاهد مشکلات سال‌های قبل نخواهیم بود تا بدون دغدغه به تحصیل بپردازید و لحظات شادی داشته باشید.

در ادامه مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در این مراسم با آرزوی سال تحصیلی خوب و همراه با موفقیت برای دانش آموزان اظهار کرد: شأنیت ما در مدیریت شهری این است که محیط شهر را برای حضور امن و ایمن و همراه با آرامش دانش آموزان فراهم کنیم.

وی افزود: امسال توانستیم برای آسفالت و ارائه تجهیزات به مدارس اقدامات خوبی انجام دهیم تا دانش آموزان در محیطی مناسب برای آینده و آینده سازی تربیت شوند.

گفتنی است؛ در این مراسم از چند خانواده شهید تقدیر شد و علاوه بر این به پاس خدمات شهرداری منطقه ۲ به دانش‌آموزان، تندیس آموزش و پرورش از طرف مدیر کل آموزش و پرورش منطقه ۲ و همه دانش آموزان این منطقه، به مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ اهدا و از وی تقدیر شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *