بررسی جزئیات ورود تراموا به ناوگان حمل و نقل تهران در شورای شهر

۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶:۲۲
کد خبر: ۴۷۳۴۹۷۶
بررسی جزئیات ورود تراموا به ناوگان حمل و نقل تهران در شورای شهر
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ابعاد فنی و جزئیات اجرای طرح تراموا تهران در جلسات با متخصصان این حوزه بررسی خواهد شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، پرویز سروری در حاشیه یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص دستور جلسه امروز شورا، اظهار کرد: امروز گزارشی در مورد اقدامات اربعین ارائه خواهد شد و تعیین تکلیف املاک قابل واگذاری شهرداری انجام می‌شود.

وی در رابطه با نشست هم‌اندیشی اعضای شورا با شهردار تهران، اظهار کرد: روز یکشنبه یک عیدی بزرگ به شهروندان داده شد و قرارداد ۷۹۱ واگن منعقد شد؛ در کنار آن ۱۱۳ واگن ملی تولید می‌شود که یک انقلاب ریلی به شمار می‌رود. عملا قرارداد اجرایی شده و مردم تهران از ۱۲ ماه دیگر شاهد ورود واگن به ناوگان خواهند بود.

سروری با تاکید بر اینکه تراموا بسیار مهم و حساس است، یادآور شد: پیشینه حمل و نقلی و مطالعات دهه ۵۰ تا کنون مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد هم جلسه اندیشی ادامه پیدا کند و هم جلساتی با متخصصین این حوزه برگزار شود؛ چراکه موضوع مهمی است و باید بررسی جدی در مورد آن صورت بگیرد لذا در این دو محور بررسی‌ها ادامه دارد.

وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه تراموا با وزارت دفاع منعقد شده است، یادآور شد: ابعاد و جزئیات این موضوع در شورا بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *