رئیس ستاد رژه ۳۱ شهریور تهران:

حضور دف‌نوازان کُرد در رژه ۳۱ شهریور/ جدیدترین تجهیزات نیروی هوافضای سپاه به نمایش درمی‌آید

۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۹:۲۴
کد خبر: ۴۷۳۴۹۶۱
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
حضور دف‌نوازان کُرد در رژه ۳۱ شهریور/ جدیدترین تجهیزات نیروی هوافضای سپاه به نمایش درمی‌آید
سردار پورجمشیدیان گفت: در مراسم رژه ۳۱ شهریور جدیدترین تجهیزات نظامی نیرو‌های مسلح به‌ویژه دستاورد‌های نیروی هوافضای سپاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «علی اکبر پورجمشیدیان» رئیس ستاد رژه ۳۱ شهریور تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه که به‌مناسبت برگزاری این رژه برگزار شد، اظهار داشت: همانند سال‌های قبل، امسال هم در چهل و سومین سالگرد آغاز هفته دفاع مقدس رژه سراسری نیرو‌های مسلح برگزار خواهد شد؛ این در حالی است که با توجه به نقشه‌های شوم دشمنان خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد مشکلاتی در کشورمان، امسال برگزاری این رژه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سردار پورجمشیدیان افزود: بر این اساس، نیرو‌های نظامی و انتظامی کشورمان در صدد هستند تا نمایش اقتدار با شکوهی را از خود به نمایش بگذارند.

رئیس ستاد رژه ۳۱ شهریور تهران ادامه داد: امسال مسئولیت برگزاری این مراسم در تهران به نیروی زمینی سپاه واگذار شده است و در بندرعباس هم رژه دریایی با مسئولیت ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: در مراسم رژه تهران که ساعت هشت صبح در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، آخرین تجهیزات و سلاح‌هایی که به نیرو‌های مسلح واگذار شده است، به نمایش درخواهد آمد.

سردار پورجمشیدیان گفت: امسال با توجه به شرایط موجود برنامه ویژه‌ای با حضور اقوام و مذاهب مختلف کشورمان اجرا خواهد شد؛ بدین‌صورت که جمعی به نمایندگی از اقوام کرد، لر، ترکمن و بلوچ به‌صورت فعال در قالب گردان‌های رژه‌رونده حضور دارند.

رئیس ستاد رژه ۳۱ شهریور تهران اضافه کرد: همچنین جمعی از سران اقوام و مذاهب در کنار وابستگان نظامی خارجی مستقر در کشورمان نیز از نزدیک نظاره‌گر مراسم رژه هستند.

وی افزود: امسال همچنین شاهد حضور دف‌نوازان قوم کرد هستیم که با توجه به در پیش بودن سالروز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و جشن‌های ماه ربیع‌الاول برنامه متفاوتی نسبت به سال‌های قبل انجام خواهد شد و محتوای شعار‌های یکان‌های رژه‌رونده نیز نسبت به سال‌های قبل تفاوت دارد.

سردار پورجمشیدیان گفت: امیدواریم این رژه باعث ایجاد نشاط، امید، هماهنگی و همدلی بیشتر مردم با نیرو‌های مسلح کشورمان شود و امید آن‌ها به آمادگی‌های ما افزایش یابد و نیز امید دوستداران انقلاب اسلامی باعث سرشکستگی و ضعف دشمنان انقلاب اسلامی شود.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: آنچه ما به دنبال آن هستیم، ایجاد و ارتقاء بازدارندگی است که نیرو‌های مسلح ما با این حضور خود آن را محقق می‌کنند تا دشمنان در برآورد‌های خود نسبت به نیرو‌های مسلح کشورمان اشتباه نکنند.

رئیس ستاد رژه ۳۱ شهریور تهران خاطرنشان کرد: در این مراسم جدیدترین تجهیزات و دستاورد‌های نظامی که وارد نیرو‌های مسلح کشورمان شده است، به‌ویژه تجهیزات مرتبط با نیروی هوافضای سپاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *