۳۷ قبضه سلاح کلت کمری در شهرستان پاوه کشف شد

21:33 - 27 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۹۲۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
۳۷ قبضه سلاح کلت کمری در شهرستان پاوه کشف شد
طبق اعلام دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه، ۳۷ قبضه سلاح کلت کمری در این شهرستان کشف و یک باند قاچاق سلاح و مهمات نیز متلاشی شد.

خبرگزاری میزان-نوید صحرایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه از کشف ۳۷ قبضه سلاح کلت کمری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و متلاشی شدن یک باند قاچاق سلاح و مهمات در این شهرستان مرزی خبر داد.

صحرایی اظهار کرد: قاچاقچیان در روز‌های اخیر قصد ورود این محموله را به کشور داشتند که بامداد امروز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان پاوه کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه کشف این تعداد قبضه سلاح را در راستای تامین امنیت پایدار منطقه ذکر کرد و گفت: ضابطین قضایی و نیرو‌های امنیتی به صورت شبانه روز در حال تامین آسایش و امنیت مردم هستند.

صحرایی افزود: با این اقدام سریع و قاطع سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات پاوه باند سازمان یافته قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان پاوه متلاشی شد.

وی با تاکید براینکه دستگاه قضایی هیچ مماشاتی با مخلین نظم و امنیت نخواهد داشت، افزود: با هر کس بخواهد امنیت مردم را به خطر بیاندازد، برخوردی قاطع و بدون اغماض خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *