انتقال اموال ایران به بانک‌های قطری طی هفته آینده انجام می‌شود

19:31 - 23 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۳۶۸
انتقال اموال ایران به بانک‌های قطری طی هفته آینده انجام می‌شود
وزیر امور خارجه قطر از نهایی شدن و اتمام کلیه روند‌های مرتبط با انتقال اموال جمهوری اسلامی ایران به بانک‌های قطری طی هفته آینده خبر داد.

خبرگزاری میزان – حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان و شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر، در خصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به تبادل نظر پرداختند.

وزیر امور خارجه کشورمان در این ارتباط تلفنی از نقش سازنده دولت قطر در زمینه پیگیری‌های مرتبط با آزادسازی اموال جمهوری اسلامی ایران از کره جنوبی و آزادی زندانیان قدردانی کرد. 

شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر نیز در این گفت‌وگوی تلفنی با ابراز خرسندی از روند تحولات شکل گرفته و پیشرفت‌های انجام شده در زمینه برخی موضوعات مرتبط با جمهوری اسلامی ایران و طرف‌های ثالث، از نهایی شدن و اتمام کلیه روند‌های مرتبط با انتقال اموال جمهوری اسلامی ایران به بانک‌های قطری طی هفته آینده خبر داد.

در ادامه این گفت‌وگو آمادگی طرفین در خصوص تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا، در روز مورد توافق و با نقش آفرینی دولت قطر مورد تاکید قرار گرفت.

وزرای امور خارجه دو کشور در این تبادل نظری تلفنی بر تداوم و استمرار مشورت‌های فی‌مابین در زمینه‌های مورد علاقه تاکید کردند.


انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *