بی‌بی‌سی فارسی چطور یک قمه‌کش را معترض جا زد؟

16:41 - 23 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۳۵۱
دسته بندی: قضایی ، دادگستری
بی‌بی‌سی فارسی چطور یک قمه‌کش را معترض جا زد؟
رسانه‌های معاند از روز گذشته تلاش می‌کنند تا فرد مهاجم قمه به دست را که پس از حمله به ماموران در کرج کشته شد به عنوان فردی معترض معرفی کنند.

خبرگزاری میزان – عصر روز گذشته رئیس کل دادگستری استان البرز از کشته شدن یک مهاجم قمه به دست با شلیک پلیس در کرج خبر داد.

فاضلی هریکندی با بیان اینکه این فرد مهاجم در منطقه گلشهر کرج اقدام به تهدید مردم و حمله به افراد رهگذر و مامورین کرده بود گفت: با توجه به تماس‌های شهروندانی که از این اقدام وحشت زده شده بودند، عوامل گشت انتظامی در محل حاضر شدند و قصد آرام کردن این فرد را داشتند که با قمه به سمت ماموران نیز حمله کرده و ۲ نفر از نیرو‌های پلیس را از ناحیه کتف و دست راست مجروح کرد.

طبق اعلام رئیس کل دادگستری استان البرز؛ ماموران انتظامی با رعایت قانون بکارگیری سلاح و اخطار‌های مکرر، ابتدا اقدام به شلیک هوایی کرده و در نهایت مجبور به شلیک به طرف فرد مهاجم می‌شوند؛ پس از اخطار‌های مکرر و ادامه انجام اعمال فوق از سوی فرد و تهاجم او به شهروندان و نیرو‌های پلیس، ماموران به سمت پای وی شلیک کردند، اما وی دوباره به سمت ماموران حمله‌ور شد که در نهایت بر اثر اصابت گلوله کشته شد.

کشته شدن این فرد که سابقه درگیری با خانواده و شرارت نیز داشته خوراک مناسبی برای سوء استفاده رسانه‌های ضد انقلاب بود.


 بی‌بی‌سی فارسی و دیگر رسانه‌های ضد انقلاب در مطالبی بی‌پایه و اساس ادعا کردند که این فرد مهاجم بعد از دعوت مردم برای برپایی تجمع اعتراضی در یکی از خیابان‌های گلشهر کرج با نیرو‌های امنیت درگیر و با شلیک مستقیم ماموران کشته شده است.

انتشار این خبر دروغ نشان می‌دهد که سیاست کشته‌سازی رسانه‌های معاند همچنان ادامه دارد.

بی‌بی‌سی فارسی چطور یک قمه‌کش را معترض جا زد؟

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *