یکی از اشرار معروف سراوان به هلاکت رسید

21:43 - 22 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۲۸۱
یکی از اشرار معروف سراوان به هلاکت رسید
به دنبال درگیری پلیس سراوان سیستان و بلوچستان با قاچاقچیان موادمخدر، یکی از اشرار معروف به‌ نام صابهان شهنوازی به هلاکت رسید.

خبرگزاری میزان - سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی فراجا، گفت: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزبانان استان سیستان و بلوچستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مرز‌های شهرستان سراوان مطلع و با اجرای عملیاتی برنامه‌ریزی شده و هدفمند، موفق به کشف مواد مخدر شدند.

وی افزود: بعد از چند شبانه روز کار اطلاعاتی و شناسایی محل تردد احتمالی قاچاقچیان، دلاورمردان هنگ مرزی سراوان با تسلط اطلاعاتی نسبت به کنترل و انسداد مسیر‌های تردد قاچاقچیان اقدام و با انجام عملیاتی مسلحانه، هدفمند و سریع، موفق به زمین‌گیر کردن قاچاقچیان و هلاکت یک تن از آنان شدند.

سردار گودرزی، ادامه داد: در این عملیات سنگین و در درگیری مسلحانه مقدار ۶۲۵ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش و تعداد دو قبضه سلاح جنگی به همراه ۱۱ تیغه خشاب و ۲۳۱ فشنگ مربوطه و یک دستگاه خودرو هایلوکس کشف شد.

این مقام ارشد در فرماندهی مرزبانی انتظامی، اظهار کرد: پس از احراز هویت و استعلام‌های بعمل آمده از سوابق فرد به هلاکت رسیده محرز شد، شرارات‌های صابهان شهنوازی معروف به صاحب خان گمشادزهی که مدت‌هاست در حمله به نیرو‌های نظامی و انتظامی شرکت گسترده داشته است و یکی از عوامل شهادت ۲۱ نفر از کارکنان فراجا و همچنین عامل زخمی شدن تعدادی دیگر از همکاران بوده است.

شرور مذکور سابقه قتل و گروگانگیری مسلحانه تعدادی از مردم مرزنشین را نیز در پرونده خود دارد.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *