فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیل پیش‌ رو

14:28 - 22 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۲۱۵
فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیل پیش‌ رو
مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب در ایام تعطیل پنجشنبه، جمعه و شنبه مصادف با ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ شهریور ماه در پایتخت خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی، شادی مالکی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری رحلت جانگداز پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت حضرت امام حسن (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع) در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز پنج شنبه ۲۳ شهریور ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد‌های سیار جیحون و پایانه کاوه از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال هستند. در روز جمعه ۲۴ شهریور ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال می‌باشند. در روز شنبه ۲۵ شهریور ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد‌های سیار جیحون، پایانه کاوه و دادمان از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در هفته پایانی شهریور ماه در ایام تعطیلات رسمی گفت: با توجه به سفر‌های تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر به منظور اطمینان از صحت و سلامت ایمنی خودرو، جهت رفاه حال و تسهیل در خدمت رسانی به شهروندان به ویژه در ایام تعطیل که مشتریان با فراغت خاطر بیشتری می‌توانند از خدمات مراکز استفاده نمایند این مجموعه بنا بر تقاضای مشتریان نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام نموده است.

گفتنی است در روز‌های تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاص نمایند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *