تغییر نام ۱۰ معبر و یک بوستان در تهران

11:27 - 21 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۹۴۲
دسته بندی: جامعه ، عمومی
تغییر نام ۱۰ معبر و یک بوستان در تهران
در یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران نام ۱۰ معبر و یک بوستان با اکثریت آرای اعضا به نام شهدا تغییر یافت.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، همزمان با یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، نام ۱۰ معبر و یک بوستان در مناطق ۱۳، ۱۵ و ۱۶ پایتخت با حداکثر آرا موافق اعضای شورا تغییر یافت.

بر اساس این گزارش نام کوچه گلخانه در منطقه ۱۶ به نام شهید سید حسن بوتیمار، کوچه حمام در منطقه ۱۳ به نام شهید حمید ثابتی فیجانی، کوچه فرعی ۵/۲۴ در منطقه ۱۳ و خیابان پیروزی با حفظ شماره به نام شهید امیر پرویز نادری، کوچه فرعی ۹/۳۸ در منطقه ۱۳ و خیابان سی متری نیروی هوایی به نام شهید امیر شهید سعید ذاکری، کوچه فرعی ۳/۴۰ در منطقه ۱۳ و خیابان پیروزی با حفظ شماره به نام شهید علیرضا حسن بیگی، پل فاقد نام در منطقه ۱۵ به نام شهید مرتضی حق پرست، کوچه چهارم شرقی در منطقه ۱۵ و خیابان مشیریه با حفظ شماره به نام شهید فرهاد استاد حسن معمار و کوچه نوزدهم در منطقه ۱۵ و بلوار ابوذر با حفظ شماره به نام شهید قدرت اله کحانی حاجی آبادی نامگذاری شد.

در ادامه و در منطقه ۱۵ کوچه سوم بلوار ابومسلم خراسانی با حفظ شماره به نام سردار شهید ناصر عبداللهی، کوچه نیاکان عظیمی به نام شهید محمدعلی حسینی سیانکی و بوستان فاقد نام به نام شهیدان محمدی مزرعه شاهی تغییر نام یافت.

همچنین نامگذاری میدان فاقد نام در منطقه ۱۵ به نام شهدای موشک‌باران با پیشنهاد اعضای شورا جهت بررسی بیشتر در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا رد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *