رئیس کل دادگستری هرمزگان از مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس بازدید کرد

9:04 - 20 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۷۱۰
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری هرمزگان از مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس بازدید کرد
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به صورت سرزده از مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس بازدید کرد و روند خدمت رسانی به مردم را مورد بررسی قرار داد.

خبرگزاری میزان-مجتبی قهرمانی  در ادامه برنامه‌های حضور میدانی به منظور نظارت بر نحوه خدمت رسانی به مردم، به صورت سرزده از مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در این بازدید، ضمن حضور در شعب مختلف و اطلاع از اقدامات انجام شده، با هدف بهبود روند امور، توصیه‌های لازم را ارائه کرد.

قهرمانی در دیدار و گفتگو با قضات و کارکنان اداری نیز بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل‎های بایگانی تأکید کرد.

وی همچنین تصریح کرد: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، تمام تلاش خود را در جهت کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی‌ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این بازدید که ساعاتی به طول انجامید، با تعدادی از مراجعه کنندگان مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس نیز به دیدار و گفتگو پرداخت و پس از استماع مطالبات آن‌ها در خصوص رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های مطرح شده، دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام /


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *