مدیرکل زندان‌های فارس: فرآیند‌های تکریم ارباب رجوع باید خدمت‌رسانی به مردم را تسهیل کند

19:00 - 19 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۶۷۷
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
مدیرکل زندان‌های فارس: فرآیند‌های تکریم ارباب رجوع باید خدمت‌رسانی به مردم را تسهیل کند
مدیرکل زندان‌های فارس در بازدید از بازداشتگاه مرکزی شیراز گفت: اصلاح ساختار عمرانی بر اساس فرآیند‌های تکریم ارباب رجوع دنبال می‌شود و باید خدمت‌رسانی به مردم را تسهیل کند.

خبرگزاری میزان - مدیرکل زندان‌های استان فارس پیش از ظهر امروز با همراهی رئیس اداره فنی مهندسی این اداره کل، ضمن حضور در بازداشتگاه مرکزی شیراز، از بخش‌های مختلف این مؤسسه کیفری که در وضعیت بازسازی و اصلاح ساختار جامع قرار دارد، بازدید کرد.

اسحاق ابراهیمی با تاکید بر اینکه بازداشتگاه مرکزی شیراز پیشانی امور زندانبانی است، گفت: این بازسازی و اصلاح ساختار عمرانی بر اساس فرایند‌های زندانبانی و تکریم ارباب رجوع دنبال می‌شود و با اتمام آن شاهد بهبود خدمات نگهداری، تشخیص و طبقه بندی و اقدامات مترتب بر آموزش‌های ویژه مهارت‌های اساسی زندگی خواهیم بود.

وی اظهار کرد: در طرح بازسازی جامع، سایت پذیرش، انتظار و تکریم ارباب رجوع نیز اصلاح عمرانی و عملیاتی خواهد داشت و بر اساس بروزترین فرایند‌های خدمت‌رسانی تجهیز و فعالیت می‌نماید.

مدیر کل زندان‌های فارس همچنین رئیس اداره فنی مهندسی اداره کل زندان‌های استان و رئیس بازداشتگاه شیراز را مامور کرد که به‌روزترین فرایند پذیرش و تکریم مراجعین را احصاء و پیشنهاد کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *