چهارمین جلسه رسیدگی ورود فاضلاب به زمین‌های در حال احداث شرکت مترو برگزار شد

15:11 - 19 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۶۳۴
چهارمین جلسه رسیدگی ورود فاضلاب به زمین‌های در حال احداث شرکت مترو برگزار شد
چهارمین جلسه رسیدگی ورود فاضلاب به زمین‌های در حال احداث شرکت مترو برگزار و مقرر شد شرکت فاضلاب تهران مستندات خود در خصوص طرح پیشنهادی جهت رفع مشکل ورود حجم زیاد فاضلاب به خیابان عمرانی را به سازمان مدیریت بحران شهر تهران ارائه کند.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، چهارمین جلسه در خصوص ورود فاضلاب خیابان عمرانی به زمین‌های در حال احداث شرکت مترو با توجه به درخواست شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با حضور نمایندگانی از شرکت فاضلاب تهران و معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در محل دفتر این معاونت برگزار شد.

در این نشست محمد حسن فصیح معاون پدافند غیرعامل سازمان بر ضرورت اتخاذ تدابیری جهت جلوگیری از ورود فاضلاب به محوطه مترو تاکید کرده و سپس هر یک از حاضرین درخصوص موضوع مذکور گزارشات خود ارائه دادند.

همچنین مقرر شد شرکت فاضلاب تهران مستندات خود در خصوص طرح پیشنهادی جهت رفع مشکل ورود حجم زیاد فاضلاب به خیابان عمرانی را به سازمان مدیریت بحران شهر تهران ارائه نموده و پس از دریافت مجوز‌های لازم از شهرداری منطقه ۱۸، شروع عملیات عمرانی احداث خط لوله به طول ۴۰۰ متر در محدوده خیابان عمرانی و بهار جنوبی را ظرف مدت یک ماه اجرایی نماید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *