جابجایی رایگان بیش از ۱۶۸ هزار نفر از سه ایستگاه مترو تهران در روز اربعین

10:34 - 18 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۴۰۱
جابجایی رایگان بیش از ۱۶۸ هزار نفر از سه ایستگاه مترو تهران در روز اربعین
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از جابه‌جایی رایگان ۱۶۸ هزار و ۵۴۹ نفر از سه ایستگاه میدان امام حسین (ع)، شهدای هفده شهریور و شهرری در روز اربعین حسینی خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، مسعود درستی با اشاره به برگزاری با شکوه مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در پایتخت گفت: از ابتدای صبح تا ساعت ۱۹:۳۰ روز چهارشنبه ۱۵ شهریور، در سه ایستگاه به ۱۶۸ هزار و ۵۴۹ نفر خدمات رایگان ارائه شد.

وی افزود: در روز اربعین حسینی ایستگاه شهرری واقع در خط یک مترو تهران به دلیل نزدیکی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با خدمات رسانی به ۱۵۵ هزار و ۷۱۶ نفر، بیشترین مسافر را جابجا کرد. ایستگاه امام حسین (ع) و ایستگاه شهدای هفده شهریور نیز به ترتیب میزبان ۳هزار و ۱۴۹ نفر و ۹ هزار و ۶۸۴ نفر بودند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه حرکت‌های مسافری خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت در این روز با نیم ساعت تعجیل، در ساعت ۵:۳۰ آغاز شد تصریح کرد: به منظور سهولت در جابجایی مسافران در خطوط درون شهری ۹۵ قطار فوق العاده نیز اعزام شد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در روز اربعین با آمادگی کامل و به کارگیری تمامی امکانات خود به خدمت رسانی به شهروندان و عزاداران حسینی پرداخت و با تلاش کارکنان این شرکت سعی شد تا ضمن ارایه سرویس دهی منظم، محیطی امن برای شهروندان و مسافران ایجاد شود.

همچنین؛ مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین در تهران از میدان امام حسین (ع) آغاز و تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ادامه داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *