شورای شهر درخصوص جابجایی مدیران دخالتی نمی‌کند

9:08 - 31 مرداد 1402
کد خبر: ۴۷۳۰۴۷۳
شورای شهر درخصوص جابجایی مدیران دخالتی نمی‌کند
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورا درباره جابجایی مدیران دخالتی نمی‌کند، یادآور شد: شورا نباید دخالت کند و این دخالت را نیز انجام نمی‌دهد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، مهدی چمران در حاشیه یکصد و هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز یک طرح یک فوریتی مبنی بر اعطای منزل مسکونی به یکی از کارمندان شهرداری که صاحب چهار قلو شده است، بررسی خواهد شد، اظهار کرد: همچنین امروز شهردار تهران در صحن شورا حاضر خواهد شد و به سوالات دو نفر از اعضا پاسخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه شورا در خصوص جابجایی مدیران دخالتی نمی‌کند، یادآور شد: شورا نباید دخالت کند و این دخالت را نیز انجام نمی‌دهد؛ جابجایی شهردار منطقه ۲۲ حتما دلیل خاصی داشته و باید سوال شود. شهردار منطقه ۲۲ در جلسه کمیسیون ماده پنج روز گذشته حضور داشت و حتما جابجایی ایشان دلیلی داشته است.

چمران گفت: سوال از شهردار در مورد انتصابات است و گفته شده که موافق با موارد قید شده در اساسنامه نیست و باید پاسخ داده شود. جابجایی سامانه معلولان نیز دیگر سوالی است که پرسیده می‌شود. فکر می‌کنم این دو پرسش، مسائل قابل حلی است، اما سوال اعضاست و باید پاسخ داده شود.

وی با اشاره به جابجایی درختان بوستان جنگلی سرخه حصار، خاطرنشان کرد: اگر درختان بیمار جابجا نشوند دیگر درختان را نیز بیمار خواهند کرد؛ درختان بوستان حکیم نیز مشکل داشتند که قطع شدند و درختان دیگری جایگزین خواهند شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: جلسات زیادی برگزار شد تا آب به بوستان‌های چیتگر، لویزان و سرخه حصار اختصاص داده شود تا این درختان خشک نشوند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *