فرمانده سپاه تهران بزرگ: تمهیدات لازم برای پیاده‌روی جاماندگان اربعین درنظر گرفته شده است

8:27 - 31 مرداد 1402
کد خبر: ۴۷۳۰۴۶۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده سپاه تهران بزرگ: تمهیدات لازم برای پیاده‌روی جاماندگان اربعین درنظر گرفته شده است
سردار «حسن‌زاده» گفت: در برنامه‌های درنظر گرفته‌شده امسال برای جاماندگان اربعین حسینی به موضوعات محتوایی، فرهنگی و تبیینی نیز پرداخته می‌شود و کودکان، نوجوانان و بانوان در آن نقش‌آفرینی خواهند کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، سردار سرتیپ پاسدار «حسن حسن‌زاده» فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، با بیان این‌که تمهیدات لازم برای راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: برای راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی مقدمات خوبی فراهم شده است و سپاه، پایگاه‌های بسیج و موکب‌داران همه پای کار هستند.

سردار حسن‌زاده همچنین درباره برنامه‌های پیش‌بینی شده برای جاماندگان اربعین حسینی، افزود: در تهران یازدهمین سال است که پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی را خواهیم داشت و به همین منظور، جلساتی را از ۲ ماه قبل برگزار کردیم.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: در این جلسات تمامی دستگاه‌های اجرایی و امدادی، مسئولین نهاد‌های مردمی همچون هیأت‌ها، موکب‌داران، بسیج و مساجد حضور داشتند و ان‌شاءالله این مراسم از ساعت ۶ صبح از میدان آیینی امام حسین (ع) با قرائت زیارت اربعین آغاز می‌شود و سپس جاماندگان اربعین به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) حرکت می‌کنند.

وی تاکید کرد: در سال گذشته هزار و ۴۰۰ موکب و ایستگاه صلواتی در مسیر جاماندگان پیاده‌روی اربعین حسینی داشتیم و امسال قطعاً تعداد آن بیشتر خواهد بود.

سردار حسن‌زاده درباره ویژگی برنامه‌های امسال پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی، گفت: در برنامه‌های امسال به موضوعات محتوایی، فرهنگی و تبیینی نیز پرداخته می‌شود و کودکان، نوجوانان و بانوان در آن نقش‌آفرینی خواهند کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *