مسئولان قضایی آذربایجان غربی از زندان مهاباد بازدید کردند

۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱:۳۷
کد خبر: ۴۷۲۷۸۰۳
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
مسئولان قضایی آذربایجان غربی از زندان مهاباد بازدید کردند
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی و معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان از زندان مهاباد بازدید کردند.

خبرگزاری میزان_ مجیدی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان عصر روز دوشنبه ۱۶ مردادماه در ششمین برنامه سفر کاری خود به حوزه قضایی مهاباد از زندان این شهرستان بازدید کردند.

مجیدی و همراهان در این بازدید از بند‌های مختلف زندان بازدید و با بررسی وضعیت زندان و زندانیان در نشست صمیمی با مددجویان پای صحبت‌های آنان نشسته و با بررسی و پیگیری درخواست‌های آنان در مورد هر یک دستورات لازم را صادر کردند.

مجیدی دادستان مرکز استان آذربایجان غربی بیان داشت: بازدید از زندان مهاباد به منظور بررسی وضعیت زندان و وضعیت قضایی زندانیان صورت پذیرفت تا از نزدیک در جریان مشکلات مددجویان قرار گرفته و به منظور رفع آن‌ها با استفاده از ظرفیت‌های قانونی تصمیمات اتخاذ شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ادامه داد: یکی از معضلات شهرستان مهاباد وجود زندان مهاباد در داخل شهر است که مزاحمت‌ها و مشکلاتی برای شهروندان و مراجعین ایجاد می‌کند که الحمدا... با عنایت و دستور عتباتی رئیس کل دادگستری استان در این بازدید انتقال آن به خارج از شهر نهایی شد.

وی افزود: با تصمیمات و دستوراتی که هم از سوی دستگاه قضایی و رئیس کل دادگستری استان و هم از سوی استاندار صادر شد، برای احداث زندان جدید مهاباد تامین اعتبار خوبی از سوی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور صورت پذیرفت و امیدوارم در سریعترین زمان ممکن زندان جدید مهاباد در زمین ۹ هکتاری که بدین منظور در نظر گرفته شده است احداث و این جابجایی و انتقال صورت گیرد.

 

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *