بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از ۲ مجتمع قضایی شهید بهشتی و شهید صدر

17:07 - 29 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۶۴۶
دسته بندی: قضایی ، دادگستری
بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از ۲ مجتمع قضایی شهید بهشتی و شهید صدر
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران ضمن بازدید از ۲ مجتمع قضایی شهید بهشتی و شهید صدر، گفت: ورود بسیار پرونده‌ها، کمبود نیرو و سختی کار در واحد‌های قضایی بر کسی پوشیده نیست.

خبرگزاری میزان - یحیی جعفری، رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در راستای سیاست‌های تحولی محاکم تهران در روز‌های تعطیل، از ۲ مجتمع قضایی شهید بهشتی و شهید صدر بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین تلاش‌ها و زحمات پرسنل قضایی و اداری قرار گرفت.

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در این بازدید، گفت: حضور پر رنگ همکاران در روز‌های تعطیل، حال و هوای روز اداری به مجتمع‌ها بخشیده است و وقتی شاهد حضور فرزندان و خانواده در کنار همکاران در روز‌های تعطیل هستیم به خلوص نیت همکاران در خدمت و همچنین پشتیبانی زیبای خانواده از آنان پی می‌بریم که بسیار ارزشمند است. 

رئیس کل محاکم تهران، بیان کرد: ورود بسیار پرونده‌ها، کمبود نیرو و سختی کار در واحد‌های قضایی بر کسی پوشیده نیست و اگر همت بالای همکاران و تلاش بی وقفه آنان نباشد، امکان پاسخگویی مناسب و حل و فصل دعاوی به موقع از مجموعه سلب می‌شود.

جعفری، عنوان کرد: احساس مسئولیت‌پذیری، دغدغه خدمت و فعالیت خودجوش در بین همکاران موجب خروجی مطلوب می‌شود، که مدیریت محاکم تهران بر حضور چنین همکاران و عملکرد آنان افتخار می‌ورزد.

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران، اضافه کرد: امیدواریم مسئولان عالی و معاونت‌های متولی به فکر کاهش وارده، افزایش نیرو و رفع سختی معیشتی همکاران در مدت زمان کوتاه باشند چرا که تناسبی بین حجم کار و سختی آن با تعداد نیرو، امکانات و پرداختی‌های مالی وجود ندارد.

به گفته وی، ما ضمن تلاش در رفع کاستی‌ها و کمبود ها، نظارت بر امور و روند دادرسی‌ها، قدردان زحمات همکاران شریف و خدوم قضایی و اداری هستیم.

بازدید‌های میدانی به‌ صورت برنامه ریزی شده از مجتمع‌های قضایی تهران و رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های پرسنل قضایی و اداری در طول هفته حتی در ایام تعطیل، همواره یکی از برنامه‌های رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران است که به صورت مستمر و میدانی در حال انجام است.

انتهای پیام/


برچسب ها: یحیی جعفری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *