پویش نذر خدمت در حوزه قضایی الموت شرقی اجرا شد

12:44 - 29 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۶۰۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
پویش نذر خدمت در حوزه قضایی الموت شرقی اجرا شد
سرپرست حوزه قضایی بخش الموت شرقی استان قزوین از اجرای پویش نذر خدمت با عنوان هر شب یک روستا یک میز خدمت در دهه اول ماه محرم خبر داد.

خبرگزاری میزان - علی مرادی اظهار کرد: مساجد به عنوان پایگاه اصلی فرهنگی و اجتماعی محل تجمع مردم روستایی محسوب می‌شود و با توجه به در پیش بودن ماه محرم می‌توان از این ظرفیت برای اصلاح ذات البین، گره گشایی از مشکلات مردم و پاسخگویی به مطالبات مردم استفاده کرد.

وی افزود: به همین منظور در یک طرح ابتکاری با عنوان نذر خدمت مقرر شد در دهه اول ماه محرم هر شب یک میز خدمت قضایی در یک روستا برگزار شود.

سرپرست حوزه قضایی بخش الموت شرقی تصریح کرد: در راستای دیدار چهره به چهره به مردم و تسریع در رسیدگی به مشکلات عمومی از ابتدای سال تا کنون از ۱۵ روستا بازدید انجام شده و ۲۰ میز خدمت نیز برگزار شده است که ۴ میز خدمت صرفا در شهر معلم کلایه بوده است.

مردادی گفت: حوزه قضایی الموت شرقی دارای ۸۰ روستا است که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در نظر داریم تا پایان سال جاری ضمن بازدید از نیمی از روستا‌ها با برگزاری میز خدمت به مشکلات مردم رسیدگی کرده و درخواست‌های مردم را در زمینه قضایی پاسخ دهیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *