بیش از ۲۲۷ کیلوگرم مواد مخدر در شمال استان آذربایجان غربی کشف شد

16:06 - 26 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۰۸۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
بیش از ۲۲۷ کیلوگرم مواد مخدر در شمال استان آذربایجان غربی کشف شد
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف بیش از ۲۲۷ کیلوگرم مواد مخدر با هماهنگی دادگستری و پلیس مبارزه با مواد مخدر طی دو عملیات جدا گانه در شمال استان خبر داد.

خبرگزاری میزان_ ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف بیش از ۲۲۷ کیلوگرم مواد مخدر با هماهنگی دادگستری و پلیس مبارزه با مواد مخدر طی دو عملیات جدا گانه در شمال استان خبر داد.

وی گفت: در یکی از این عملیات‌ها مامورین ایست بازرسی سه راهی ایواوغلی در حین گشت زنی به دو خودرو که با یک چراغ مخفی از بیراهه‌ها در حال حرکت به سمت روستای آغبلاغ بوده مشکوک و پس از مراقبت، کمین و اقدامات احتیاطی یکی از خودرو‌ها را متوقف و از آن تعداد ۹ گونی حاوی مواد مخدر از نوع هروئین به میزان ۱۷۳ کیلو و ۶۵۰ گرم کشف و ضبط می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: در عملیاتی دیگر که این عملیات نیز در شمال استان انجام پذیرفت مقدار ۵۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

عتباتی تاکید کرد مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر در جریان است و دستگاه قضایی استان اجازه فعالیت به این سوداگران مرگ را نمی‌دهد و بنیا‌های مالی آن‌ها را از هم می‌پاشد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *