علت بازنشر فیلم‌های قدیمی علیه قوه قضاییه چیست؟/ بازنشر مجدد فیلم شش سال پیش

13:18 - 25 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۸۱۷
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
علت بازنشر فیلم‌های قدیمی علیه قوه قضاییه چیست؟/ بازنشر مجدد فیلم شش سال پیش
اخیرا مجددا فیلمی از فردی به نام منصور نظری منتشر شده است که در آن از قوه قضاییه انتقاداتی مطرح می‌شود.

خبرگزاری میزان_ اخیرا مجددا فیلمی از فردی به نام منصور نظری منتشر شده است که در آن از قوه قضاییه انتقاداتی مطرح می‌شود.

این فیلم در حالی در برخی از کانال‌ها و صفحات اینستاگرامی خاص در حال بازنشر است که مرتبط با شش سال پیش یعنی سال ۱۳۹۶ است.

پیشتر نیز فیلم دیگری منتشر شده بود که ادعا شده بود، در سفر رئیس قوه قضاییه به استان چهارمحال و بختیاری، یکی از پرسنل حفاظت دادگستری استان نسبت به وجود فساد در دستگاه قضا در حضور رئیس قوه قضاییه انتقاد می‌کند.

اما فیلم منتشر شده در فضای مجازی مربوط به حضور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۶ و زمانی که در سمت معاون اول قوه قضاییه مشغول به فعالیت بود، می‌شود.

در بخشی از این جلسه منصور نظری در رابطه با پرونده خود در قوه قضاییه و وجود فساد در دستگاه قضا انتقاداتی را مطرح می‌کند که معاون اول وقت قوه قضاییه به انتقادات این فرد پاسخ می‌دهد
در حالی که مبارزه با فساد درون دستگاهی و خارج از قوه با جدیت بیشتری نسبت به گذشته در حال پیگیری است، انتشار فیلم‌ها و موضوعات قدیمی که با دروغ‌های جدید نیز همراه می‌شود، موضوعی قابل است.

پشت پرده بازنشر این فیلم‎ها که با هدف تخریب دستگاه قضایی در افکار عمومی منتشر می‌شود، جریاناتی حضور دارند که ظاهرا اقدامات ضد فساد دستگاه قضا به مذاق آن‌ها خوش نیامده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *