۲ نفر از کارکنان یک نهاد عمومی در شهرستان شاهرود بازداشت شدند

12:25 - 24 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۶۰۸
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
۲ نفر از کارکنان یک نهاد عمومی در شهرستان شاهرود بازداشت شدند
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: دو نفر از کارکنان یک نهاد عمومی، صبح امروز توسط نهاد‌های امنیتی حوزه قضایی شاهرود شناسایی و دستگیر و به دادسرای عمومی و انقلاب آن شهرستان معرفی و با تشکیل پرونده قضایی منجر به صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

محمد جعفر عبدالهی در گفت‌وگو با میزان، بیان کرد: با ابلاغ دستورالعمل رئیس قوه قضائیه مبنی بر نظارت بر عملکرد ضابطان به دادستان‌های عمومی و انقلاب دستور داده شد، تا مراجع نظارتی ضمن تشدید نظارت‌ها، مبحث احیای حقوق عامه که دارای مصادیق مختلفی است را پیگیری کنند.

وی افزود: در همین راستا صبح امروز دو نفر از کارکنان، یک نهاد عمومی توسط نهاد‌های امنیتی حوزه قضایی شاهرود شناسایی و دستگیر و به دادسرای عمومی و انقلاب آن شهرستان معرفی و با تشکیل پرونده قضایی منجر به صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

رئیس کل دادگستری استان سمنان ادامه داد: این افراد با دخل و تصرف غیر مرتبط در بیت المال و افساد مالی زمینه فساد اداری را ایجاد می‌کردند.

عبدالهی گفت: خط قرمز دستگاه قضایی حفظ امنیت و بلکه بهبود ارائه خدمات توسط تمامی سازمان‌ها و نهاد‌ها به شهروندان استان سمنان است. برخورد سخت، قاطع و عبرت آموز در این پرونده‌ها اتفاق خواهد افتاد تا موجب سلب اعتماد مردم به بدنه نظام نشود. 

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *